Reklaam telefonihelinad veebimuusika audiologo kontakt Muu pealeht

Tere!

Firma Heliaed tegevusteks on taustahelina tootmine veebilehele, tele-ja raadio reklaamidele, firmade audiologode ja ka telefonihelinate valmistamine.

Heliaed on uus tegija siinsel turul, kuid asjaga on tegeletud juba palju aastaid. Oleme teinud muusikat reklaamidesse paljudele tuntud nimedele sealhulgas näiteks Hansapank ja Sampo Pank. Telefonihelinaid toodame enamustele suurematele teenuspakkujatele.

Kes või mis on Heliaed?

Firma asutajaks ja arendajaks on Tarvo Valm, kes figureerib paljudes Eesti tip-top bändides nagu näiteks TOE TAG. ME, MYSELF AND I, BLIND jne. Tema loomingulisuses ei tasu kahelda kuna muusikaga on ta tegelenud terve elu ja vastav on ka haridustee.

Mis saab edasi?

Kui olete leidnud, et Heliaed saab Teile miskit moodi kasulik olla, siis palun võtke meiega ühendust mailitsi post@heliaed.ee või telefoni teel.

Täpsemat infot ja näiteid tehtud tööde kohta leiate üleval olevatele linkidele klikates. Lootes leida siit hinnakirja siis kahjuks pole seda siin avaldatud ja kõik hinnad lepitakse kokku osapoolte omavahelisel kokkuleppel.

Meeldivale koostööle lootma jäädes,
Heliaed